خرید چادر بیمارستان صحرایی

چادر بیمارستان صحرایی
چادر بیمارستان صحرایی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟
نوامبر 11, 2021
اجاره چادر رویداد در سال 1401
مارس 26, 2022
خرید چادر بیمارستان صحرایی
5/5 - (1 امتیاز)

در زمان خرید چادر بیمارستان صحرایی توجه به چه فاکتور هایی اهمیت دارد؟

در مطالب قبلی شما را با چادر بیمارستان و کاربرد های آن آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

ما طیف وسیعی از چادرهای اضطراری پاپ آپ را ارائه می دهیم که به صورت ساده و با مارک سفارشی در دسترس هستند. این پناهگاه ها به گونه ای طراحی شده اند که به بخش شما کمک کنند تا برای هر شرایط اضطراری آماده شوند. راه اندازی همه آنها آسان است و می توان آنها را به یک منطقه خدماتی بزرگتر تبدیل کرد.

چادرهای پزشکی پاپ آپ: راه اندازی در عرض چند دقیقه برای عملیات اضطراری بسیار مهم است.

خرید چادر بیمارستان صحرایی

خرید چادر بیمارستان صحرایی

این مجموعه شما را تحت پوشش قرار داده است، طیف وسیعی از چادرهای پزشکی پاپ آپ ما را می توان به دیوارهای جانبی در یا پنجره اضافه کرد تا محافظت کامل را برای کارکنان و بیماران فراهم کند.

راه اندازی چادر ها تنها در چند دقیقه و بدون نیاز به ابزار است. آنها نه تنها خود را به عنوان چادرهای تریاژ در مقابل بیمارستان هایی که چادرهای پزشکی یک بار برپا می کنند و هفته ها در آنجا می مانند، بلکه به عنوان چادرهای قرنطینه سیار و به عنوان مثال به عنوان ایستگاه های آزمایش کرونا در مرزهای کشور ثابت کرده اند.

ما یک تامین کننده سرپناه ممتاز مستقر در ایران با سالها تجربه در صنعت هستیم. اگر به یک چادر پزشکی، چادر تریاژ یا چادر برای اهداف اضطراری نیاز دارید، لطفا با ما تماس بگیرید، ما آماده سوالات شما هستیم.

چادرهای پزشکی آلومینیومی و چادرهای ایزوله

ما برای نیازهای پزشکی، انزوا، اورژانس، آزمایش سیار یا پاسخ سریع، راه حل سرپناه موقت ارائه می دهیم.

این چادر پزشکی فلزی برای دوام ساخته شده است و دارای یک قاب کنسرتینا برای نصب روان و آسان است. اندازه موجود در 3×3، 3×4.5، 3×6، 4×8 متر، ساده یا مارک سفارشی.

در عرض چند دقیقه تنظیم کنید. ساخته شده با ساختار آماده برای استفاده کنسرتینا، بدون نیاز به مونتاژ!

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
4 فاکتور مهم اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

پارچه های ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش.

مواد آلومینیوم آنودایز شده درجه دریایی طول عمر را تضمین می کنند.

شما می توانید دیوارهای کناری انتخابی خود را برای محافظت کامل به چادر اضافه کنید.

چادرهای پزشکی چادرهای اورژانسی

با استفاده از چادر های پزشکی می توان سرپناه موقت برای نیازهای پزشکی، اورژانسی، آزمایش سیار یا پاسخ سریع ارائه داد.

این چادرهای طبی بادی فشار قوی از طرح‌ های بدنه هواپیما مهر و موم شده است، با چاپ دیجیتال تمام رنگی که روی یک سقف یا همه طرف‌ها موجود است.

آن ها فقط در 5 6 دقیقه باد می شوند و پس از باد شدن نیازی به استفاده از پمپ ندارند.

ویژگی های اصلی:

ظرف چند دقیقه چادر هوا پمپ می شود.

پارچه های ضد آب و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش.

طراحی بدنه بادی با کیفیت بالا.

بدون نیاز به پمپ پس از باد کردن

بسته بندی آسان در یک اندازه جمع و جور، در صورت عدم استفاده، باعث صرفه جویی در فضا می شود.

می توانید دیوارهای کناری انتخابی خود را برای محافظت از اطراف چادر اضافه کنید.

با وجود COVID 19 در سراسر جهان، چادرهای آزمایش پزشکی برای ایمنی بسیاری از موسسات مراقبت های بهداشتی بسیار مهم هستند.

با توجه به هجوم موارد، تعداد فزاینده افرادی که نیاز به آزمایش برای ویروس دارند از محدودیت های بسیاری از بیمارستان ها و امکانات پزشکی فراتر رفته است.

با چادرهای آزمایش پزشکی، بیمارستان ها می توانند ایستگاه های آزمایش را بدون شلوغی ساختمان های خود ایجاد کنند.

در حالی که بسیاری از بیمارستان‌ ها یا آژانس‌ های آزمایش، چادرهای موقت را انتخاب کرده‌اند، چادرهای دائمی فرصت‌های بیشتری را برای ابزار چند منظوره با ساختار قوی‌ تر و درجه تجاری ارائه می‌ کنند.

چادرهای پزشکی دائمی در فضای باز یک راه حل همه کاره است که از استفاده سازگار و طولانی مدت از فضا پشتیبانی می کند و در عین حال محافظت در برابر سایه و اشعه ماوراء بنفش را ارائه می دهد.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
بررسی 3 فاکتور مهم اجاره چادر مجالس

اهمیت چادرهای پزشکی

افزایش شیوع کووید 19 باعث نگرانی فزاینده ای در بین بیمارستان ها شده است. گسترش سریع به این معنی است که بیمارستان ها هر روز تعداد بیماران را افزایش می دهند.

در حالی که سیاست‌ها برای کاهش خطر ابتلا فشار آورده‌ اند، بیمارستان ‌ها همچنان نگران روش ‌های آزمایش و جدا نگه داشتن افراد بیمار از بیماران سالم یا آسیب ‌دیده از سیستم ایمنی هستند.

چادرهای پزشکی نیز به نوبه خود راه حلی عالی برای اقدامات سازمانی و بهداشتی در بیمارستان ها بوده است. تسهیلات اغلب از این چادرها برای خدمات آزمایشی استفاده می کنند در حالی که ساختمان های داخلی به عنوان مراکز درمانی عمل می کنند.

چادرهای پزشکی ثابت در فضای باز مناطق خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند که می توانند اهداف مختلفی را انجام دهند.

تطبیق پذیری چادرهای پزشکی ثابت در فضای باز

با دیدگاه‌های جدید و تغییر شیوه‌های بهداشتی، چادرهای بیمارستانی می‌توانند به طور بالقوه به بخشی منظم از امکانات مراقبت‌های بهداشتی ما تبدیل شوند.

ایده های ما در مورد فاصله گذاری اجتماعی و ارزیابی خطر ممکن است حتی با کاهش موارد ابتلا به کرونا رایج شود. چادرهای پزشکی ثابت می‌ توانند به بیمارستان‌ ها و سایر مؤسسات بهداشتی کمک کنند حتی با کاهش حضور ویروس، وظیفه ‌شناس باشند.

این مجموعه در نصب سازه‌های ما در بیمارستان‌ها تجربه دارد و می‌تواند راه‌حل را برای پاسخ‌های فوری کوتاه‌ مدت و شیوه‌های عمومی سازمانی برای نیازهای مؤسسه شما سفارشی می شود.

فراتر از اقدامات COVID 19، تطبیق پذیری چادرهای ثابت برای بیمارستان ها و خدمات بهداشتی بی نظیر است و آنها را به سرمایه گذاری چند منظوره تبدیل می کند. قابلیت استفاده از فضاهای بیرونی تأسیسات خود را افزایش دهید. برخی از کاربردهای چند منظوره چادرهای ثابت عبارتند از:

  • خدمات رفاهی مانند ایمن سازی و غربالگری
  • منطقه ای برای محرک های خون
  • بررسی و مناطق انتظار
  • نمایشگاه ها و نمایشگاه های سلامت
  • حیاط برای بازدیدکنندگان و کارمندان
  • سایه برای پارکینگ ها
  • اتاق استراحت یا فضای مشترک برای کارکنان
این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
5 ویژگی مهم اجاره چادر مجالس

اگر بیمارستان یا مرکز درمانی شما نیز به دنبال سازه های سایه بان آفتاب است، تیم ما سازه های سایه انداز بیمارستانی را نیز طراحی و تولید می کند.

با طرح های سفارشی موجود، این ساختارها می توانند به بیمارستان شما کمک کنند تا از بیماران و کارکنان در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت کند و آنها را خنک نگه دارد.

آنها برای مناطق بازی در فضای باز، مناطقی برای گذراندن اوقات فراغت مهمانان در بیرون و موارد دیگر ایده آل هستند.

چادرهای پزشکی دائمی دارای مزایای مختلفی هستند. در حالی که کارکنان بیمارستان شما از این نواحی برای بررسی های پزشکی استفاده می کنند، سایه آنها را راحت نگه می دارد و در برابر نور خورشید محافظت می کند در حالی که پارچه قابل تنفس اجازه می دهد تا جریان هوا را افزایش دهد.

چادرهای دائمی این مجموعه همچنین می ‌توانند به گونه‌ ای سفارشی شوند که شامل ادغام‌های الکتریکی مانند پنل‌های خورشیدی، ایستگاه‌های شارژ، صدا، روشنایی و نظارت باشد تا بیشترین عملکرد را از فضاهای بیرونی خود به شما ارائه دهد.

گزینه های مواد ضد آب چادرها را در بسیاری از انواع آب و هوا و آب و هوا نیز ایده آل می کند. در حالی که برخی از چادرهای موقت مستعد آسیب باد هستند، سازه‌های سایه تجاری ما بارهای سنگین‌تری از باد و برف را تحمل می‌کنند، در کنار راه حل های باکیفیت، آرامش بیشتری به دست می آورید.

در میان مزایای متعدد چادرهای انتخاب گسترده ما به شما این فرصت را می دهد که طرحی را انتخاب کنید که از نظر بصری جذاب باشد و با مشخصات طراحی شرکت شما مطابقت داشته باشد.

به ‌عنوان ساختار سایه ‌بان طراحی ساخت کلید در این صنعت، ما توانایی ایجاد یک راه‌حل کاملاً سفارشی را با همکاری مشتریان خود داریم و از ایده تا نصب پشتیبانی می‌کنیم.

برای خرید چادر بیمارستان صحرایی با کارشناسان ما با شماره 09124058491 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

پاسخگویی سریع