اجاره چادر رویداد در سال 1401

خرید چادر بیمارستان صحرایی
خرید چادر بیمارستان صحرایی
ژانویه 1, 2022
5/5 - (1 امتیاز)

برای اجاره چادر رویداد به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ در مطالب قبلی شما را با چادر بیمارستان صحرایی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص اجاره چادر رویداد اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای میزبانی یک رویداد در فضای باز هستید، متوجه خواهید شد که بسیاری از شرکت های اجاره ای رویدادها انواع سبک های چادر را ارائه می دهند.

اجاره چادر رویداد

خوب است که اصطلاحات مورد استفاده برای توصیف انواع مختلف چادر، و اینکه کدام نوع برای رویداد شما مناسب است را بدانید.

در شرایط مختلف، دو نوع اصلی چادر رویداد وجود دارد؛ چادر هایی که دارای پایه های مرکزی (چادر پایه دار) هستند، و آن هایی که پایه ندارند، (چادر فریم دار).

چادرهای پایه دار دارای تعدادی از پایه های مرکزی، و همچنین پایه های اطراف محیط هستند؛ این چادر ها توسط مرکز و پایه های جانبی، و همچنین به بالای هر پایه جانبی متصل می شوند و به قسمت هایی که در اطراف محیط چادر قرار دارند، به زمین هدایت می شوند.

اجاره چادر

چادرهای پایه دار به طور معمول نیاز به فضای بیشتری نسبت به چادر فریم دار دارند، به دلیل این واقعیت که قسمت هایی که به آنها کمک می کنند.

چادر پایه دار به طور کلی در دو نوع اساسی به شرح زیر است:

این ها یک پوشش وینیل سبک وزن طراحی شده برای ارائه سایه و حفاظت از باران های سبک است. آنها باید در یک منطقه نصب شوند که در آن قسمت می تواند در تمام چهار طرف به زمین رانده شود. آنها با پایه ها، طناب ها و دستورالعمل های نصب کامل می شوند. اندازه های معمول 15’x15 و 20’x20 ‘است که می تواند توسط دو نفر در 30 دقیقه یا کمتر نصب شود. برخی به سایبان هایی با طناب های جانبی مجهز شده اند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
مهمترین نکات اجاره چادر نمایشگاهی

چادرهای رویداد برای خرید بسیار گران هستند. پیدا کردن چادرهای رویداد برای فروش و خرید یکی از آنها ، در مقابل اینکه پول برای اجاره چادر رویداد صرف کنید و استفاده از آنها کوتاه مدت، منطقی تر است. این یک ایده به خصوص جذاب برای هر کسی است که به دنبال اجاره چادرها برای چند روز است.

دلیل اجاره چادرها بسیار ارزان تر است. چادر ها نیروی انسانی زیادی را برای راه اندازی به کار می گیرند. برخی از چادرها به تیم های کامل هفت یا هشت نفری نیاز دارند.

شرکت های اجاره ای معمولاً دارای چندین چادر رویداد در اندازه های مختلف هستند. آنها با شما همکاری می کنند تا به شما را در یافتن اندازه متناسب با نیازهایتان یاری کنند. اگر چادر رویداد بخرید ، فقط یک اندازه را برای همیشه خواهید داشت. و ممکن است برای رویداد های دیگر نتوانید از آن چادر استفاده کنید. اجاره چادر رویداد دارای مزیت های زیادی است که صرفه اقتصادی تنها یکی از این موارد است.

در مرحله بعد ، شما می خواهید یک سبک چادر را انتخاب کنید که متناسب با رویداد شما باشد.

برای اجاره چادر رویداد لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:

تنظیم چادرهای پاپ آسان است، اما آنها برای جمعیت زیاد کوچک هستند و مناسب نیستند

چادرهای پایه دار جذاب هستند اما در هر جایی نمی توانید از این چادر ها استفاده کنید.

چادرهای فریم دار را می توان در هر نقطه تنظیم کرد ، اما به افراد بیشتری برای راه اندازی نیاز دارند و به طور کلی گران تر هستند

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
خرید چادر بیمارستان صحرایی

چادرهای فریم دار بلند بسیار زیبا هستند ، اما تنظیم آنها دشوار است. آنها برای چادرهای عروسی ایده آل هستند.

شما می توانید بهترین انواع چادر رویداد را از شرکت اذین سازان گاماسیاب با بهترین قیمت ها تهیه کنید.

برای اجاره چادر رویداد با کارشناسان ما با شماره 09124058491 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =

پاسخگویی سریع