اجاره چادر رویداد در سال 1401

خرید چادر بیمارستان صحرایی
خرید چادر بیمارستان صحرایی
ژانویه 1, 2022
قیمت چادر رویداد چقدر است؟
ژوئن 14, 2022
5/5 - (1 امتیاز)

برای اجاره چادر رویداد به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ در مطالب قبلی شما را با چادر بیمارستان صحرایی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص اجاره چادر رویداد اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای میزبانی یک رویداد در فضای باز هستید، متوجه خواهید شد که بسیاری از شرکت های اجاره ای رویدادها انواع سبک های چادر را ارائه می دهند.

اجاره چادر رویداد

خوب است که اصطلاحات مورد استفاده برای توصیف انواع مختلف چادر، و اینکه کدام نوع برای رویداد شما مناسب است را بدانید.

در شرایط مختلف، دو نوع اصلی چادر رویداد وجود دارد؛ چادر هایی که دارای پایه های مرکزی (چادر پایه دار) هستند، و آن هایی که پایه ندارند، (چادر فریم دار).

چادرهای پایه دار دارای تعدادی از پایه های مرکزی، و همچنین پایه های اطراف محیط هستند؛ این چادر ها توسط مرکز و پایه های جانبی، و همچنین به بالای هر پایه جانبی متصل می شوند و به قسمت هایی که در اطراف محیط چادر قرار دارند، به زمین هدایت می شوند.

اجاره چادر

چادرهای پایه دار به طور معمول نیاز به فضای بیشتری نسبت به چادر فریم دار دارند، به دلیل این واقعیت که قسمت هایی که به آنها کمک می کنند.

چادر پایه دار به طور کلی در دو نوع اساسی به شرح زیر است:

این ها یک پوشش وینیل سبک وزن طراحی شده برای ارائه سایه و حفاظت از باران های سبک است. آنها باید در یک منطقه نصب شوند که در آن قسمت می تواند در تمام چهار طرف به زمین رانده شود. آنها با پایه ها، طناب ها و دستورالعمل های نصب کامل می شوند. اندازه های معمول 15’x15 و 20’x20 ‘است که می تواند توسط دو نفر در 30 دقیقه یا کمتر نصب شود. برخی به سایبان هایی با طناب های جانبی مجهز شده اند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
4 نکته مهم پیش از اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

چادر های رویداد برای خرید بسیار گران هستند. پیدا کردن چادرهای رویداد برای فروش و خرید یکی از آنها ، در مقابل اینکه پول برای اجاره چادر رویداد صرف کنید و استفاده از آنها کوتاه مدت، منطقی تر است. این یک ایده به خصوص جذاب برای هر کسی است که به دنبال اجاره چادرها برای چند روز است.

دلیل اجاره چادرها بسیار ارزان تر است. چادر ها نیروی انسانی زیادی را برای راه اندازی به کار می گیرند. برخی از چادرها به تیم های کامل هفت یا هشت نفری نیاز دارند.

شرکت های اجاره ای معمولاً دارای چندین چادر رویداد در اندازه های مختلف هستند. آنها با شما همکاری می کنند تا به شما را در یافتن اندازه متناسب با نیازهایتان یاری کنند. اگر چادر رویداد بخرید ، فقط یک اندازه را برای همیشه خواهید داشت. و ممکن است برای رویداد های دیگر نتوانید از آن چادر استفاده کنید. اجاره چادر رویداد دارای مزیت های زیادی است که صرفه اقتصادی تنها یکی از این موارد است.

در مرحله بعد ، شما می خواهید یک سبک چادر را انتخاب کنید که متناسب با رویداد شما باشد.

برای اجاره چادر رویداد لازم است تا موارد زیر را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید:

تنظیم چادرهای پاپ آسان است، اما آنها برای جمعیت زیاد کوچک هستند و مناسب نیستند

چادر های پایه دار جذاب هستند اما در هر جایی نمی توانید از این چادر ها استفاده کنید.

چادرهای فریم دار را می توان در هر نقطه تنظیم کرد ، اما به افراد بیشتری برای راه اندازی نیاز دارند و به طور کلی گران تر هستند

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
بررسی عوامل تاثیرگذار بر اجاره چادر نمایشگاهی

چادرهای فریم دار بلند بسیار زیبا هستند ، اما تنظیم آنها دشوار است. آنها برای چادرهای عروسی ایده آل هستند.

شما می توانید بهترین انواع چادر رویداد را از شرکت اذین سازان گاماسیاب با بهترین قیمت ها تهیه کنید.

به طور متوسط ​​، برای اجاره چادر بین 0.75 تا 1.50 دلار برای هر فوت مربع فضا هزینه خواهد داشت. شما می توانید برای یک چادر 10×10 یا 2500 دلار برای چادر 5000 تا 10،000 فوت مربع 150 دلار پرداخت کنید. روشنایی چادر 1 دلار برای هر پا هزینه دارد. در صورت نیاز به بخاری ، این می تواند 100 تا 300 دلار باشد.

شما اصولی برای عملکرد دارید. ممکن است هوا ابری یا آفتابی باشد، بنابراین لازم است تا شما پناهگاه مناسبی داشته باشید. به آفتابی بودن هوا امیدوار هستید اما برای باران برنامه ریزی کنید. خدمات اجاره چادر بسیار متداول است. شرکت های بزرگ و کوچک در این زمینه وجود دارد. مهم نیست که عملکرد شما در چه اندازه چادر یا ترکیبی از چادرها وجود دارد که برای رویداد شما مناسب است.

قیمت اجاره چادر

اجاره چادر برای یک روز 150 دلار هزینه خواهد داشت. این یک چادر 100 فوت مربعی به شما می دهد. این به همان اندازه کوچک است که آنها برای اجاره چادر آمده اند. ممکن است شما بتوانید 10 نفر را در چادر مانند این قرار دهید. برای یک گروه بسیار کوچک یا شاید یک چادر خوب برای یک غرفه یا گردهمایی مناسب می باشد.

برای اجاره چادر به اندازه کافی برای 20 تا 40 نفر 350 تا 500 دلار هزینه خواهد داشت. با این کار یک چادر با اندازه متوسط ​​که 400 فوت مربع تا 600 فوت مربع است ، به شما می دهد.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
چادر بیمارستان صحرایی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

چادرهای بزرگ از 500 دلار تا 1500 دلار در روز هزینه دارند. این نوع چادر دارای 1200 فوت مربع فضا خواهد بود. این امر به راحتی 60 تا 120 نفر مناسب خواهد بود.

چادرهای غول پیکر را می توان با قیمت 500 تا 800 دلار در روز اجاره کرد ، به علاوه 1000 دلار برای هزینه تنظیم. این چادرها 4000 تا 9000 فوت مربع دارند. چادرها با آن بسیاری از فوت مربع فضا می توانند 400 تا 1000 نفر را در خود جای دهند.

قانون: شما باید از نسبت یک نفر در هر 10 فوت مربع فضا استفاده کنید.

10 فوت مربع فضای چادر = 1 نفر

قانون: برای هر فوت مربع از فضای چادر .75 تا 1.50 دلار هزینه خواهد داشت.

توجه: اندازه میز یک عامل بزرگ در میزان افرادی است که شما قادر خواهید بود در یک چادر قرار بگیرید. آیا میز به قطر 50 اینچ خواهد بود و در هر میز افراد کمتری خواهد داشت یا 60 ‘میز با افراد بیشتری در هر میز خواهید داشت. این یک ترجیح و بودجه است که شما آن را در اولویت قرار می دهید. میز های بزرگتر ، در نهایت ، در فضا صرفه جویی می کنند.

آیا میز های گرد ، مستطیل یا مربع خواهد بود؟ گرد رایج ترین شکل برای میز ها است زیرا صندلی های ثابت را فراهم می کند. این بسیار اجتماعی تر از میزهای مستطیل شکل یا میزهای مربعی است.

برای اجاره یک توپ دیسکو 50 تا 100 دلار هزینه خواهد داشت.

برای اجاره لوسترها برای چادر شما 50 تا 100 دلار هزینه خواهد داشت.

برای اجاره چادر رویداد با کارشناسان ما با شماره 09124058491 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

پاسخگویی سریع