قیمت چادر رویداد چقدر است؟

اجاره چادر رویداد در سال 1401
مارس 26, 2022
5/5 - (1 امتیاز)

آیا از قیمت چادر رویداد اطلاع دارید؟ چه فاکتور هایی بر قیمت این چادر ها موثر هستند؟

در مطالب قبلی شما را با اجاره چادر رویداد در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

آیا به دنبال اجاره چادر رویداد هستید و می خواهید برای مراسمی که در پیش دارید چادر رویداد اجاره کنید.

آیا قصد دارید چادرها را برای مهمانی که برنامه ریزی کرده اید یا مراسم عروسی اجاره کنید اما نمی دانید هزینه چادر اجاره چقدر است؟ در این پست جزئیات کاملی در مورد هزینه های چادر اجاره ای در هر فوت مربع و متوسط ​​هزینه اجاره چادرها برای عروسی در کشور های دیگر را مورد بررسی قرار می دهیم.

قیمت چادر رویداد

قیمت چادر رویداد

به طور متوسط ​​، چادر اجاره در هر جایی بین 65 دلار تا 1.40 دلار در هر فوت مربع فضا یا بیشتر هزینه دارد. برای یک چادر اجاره ای با اندازه 15 × 15 فوت مربع هزینه 145 تا 165 دلار خواهد بود و 16 تا 20 نفر را در خود جای می دهد و برای یک چادر مربع 40 × 80 این هزینه می تواند در هر جایی بین 950 تا 1040 دلار باشد و می تواند 256 تا 320 را در خود جای دهد.

قیمت چراغانی کردن چادر 1 تا 2 دلار برای هر پا هزینه دارد. سیستم های گرمایش چادر می توانند در هر جایی بین 125 تا 250 دلار هزینه داشته باشند.

شما یک مراسم عروسی یا یک دورهمی مهم را برنامه ریزی کرده اید. در یک هوای بارانی شما باید پناهگاه مناسبی برای مهمانان داشته باشید تا بدون خیس شدن از مهمانی لذت ببرند. این می تواند یک روز آفتابی در خارج باشد اما می تواند پیش بینی باران ناگهانی نیز وجود داشته باشد و مانند سناریو شما باید برای اجاره چادرها برنامه ریزی کنید.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
خرید چادر بیمارستان صحرایی

این جایی که خدمات و شرکت های اجاره چادر در صحنه آمده اند. مهم نیست که چه تعداد مهمان به یک رویداد می آیند ، چادرهایی با اندازه ها و ترکیبات مختلف برای اسکان هر تعداد از افراد وجود دارد.

هزینه های اجاره چادر بیشتر شامل میز ها و به طور کلی میز در اندازه 8 فوت یا 60 ″ است. خدمات اجاره چادر شامل حداقل 2 میز برای یک چادر کوچک با اندازه 15 × 15 فوت مربع است.

به یاد داشته باشید که میز ها به صندلی نیاز دارد و اندازه میز یک عامل بزرگ در میزان افرادی است که شما قادر خواهید بود در یک چادر قرار بگیرید. آیا میز از نظر شکل 8ft مستطیل شکل خواهد بود یا 60 ″ دور که قادر به قرار گرفتن تعداد بیشتری از افراد باشد؟ این یک موضوع اولویت و بودجه است که اندازه میز را ترجیح می دهید. میز ها بزرگتر ، در نهایت ، در فضا و تعداد بیشتری از افراد را در مکان خود صرفه جویی می کند.

بسته به ترجیح خود می توانید میزهای گرد ، مستطیل یا مربع را انتخاب کنید اما دور رایج ترین شکل برای میز ها است زیرا چیدمان صندلی ثابت را فراهم می کند. میزهای گرد بسیار اجتماعی تر از میزهای مستطیل شکل یا میزهای مربع در نظر گرفته می شوند. برای اجاره یک توپ دیسکو 50 تا 100 دلار هزینه خواهد داشت.

لوسترها در چادرها رایج هستند زیرا هم جذابیت و هم ظرافت را به چادر اضافه می کنند. آنها همچنین برای هدف دکوراسیون استفاده می شوند. برای اجاره لوسترها برای چادر 50 تا 500 دلار هزینه خواهد داشت. اگر میزبان یک مهمانی سالگرد یا مراسم عروسی هستید یا این یک رویداد شرکتی است ، ممکن است بخواهید با اضافه کردن لوسترها به لیست دکوراسیون ، جذابیت را به این مناسبت اضافه کنید. لوسترها قطعاً رویداد شما را از یک مهمانی چادر به یک امر ظریف تبدیل می کنند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
4 نکته مهم پیش از اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

چه مواردی به هزینه اجاره چادر اضافه می کند؟

هزینه های چادر اجاره اولیه برای کوچکترین اندازه: 140 دلار – 165 دلار برای کوچکترین چادر شما با اندازه 15 × 15 فوت مربع. برای اسکان 16 تا 20 نفر کافی است.

هزینه های ژنراتور: بسته به نیاز برق 500 دلار یا بیشتر.

لوسترها: 50 دلار 500 دلار/هر یا بیشتر بر اساس آنچه برای دکوراسیون انتخاب می کنید.

هزینه های کفپوش: کفپوش چادر می تواند در هر جایی بین 1 دلار 3.50 دلار در هر فوت مربع اجرا شود ، بنابراین بسته به نوع انتخابی مانند پلاستیک یا چوب ، بین 250 دلار 1500 دلار+ تخمین بزنید.

برای اطلاع از قیمت اجاره چادر رویداد با کارشناسان ما با شماره 09124058491 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 11 =

پاسخگویی سریع