قیمت چادر رویداد چقدر است؟

اجاره چادر رویداد در سال 1401
مارس 26, 2022
سوله اسپیس فریم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
نوامبر 6, 2023
5/5 - (1 امتیاز)

آیا از قیمت چادر رویداد اطلاع دارید؟ چه فاکتور هایی بر قیمت این چادر ها موثر هستند؟

در مطالب قبلی شما را با اجاره چادر رویداد در سال 1401 آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

آیا به دنبال اجاره چادر رویداد هستید و می خواهید برای مراسمی که در پیش دارید چادر رویداد اجاره کنید.

آیا قصد دارید چادر را برای مهمانی که برنامه ریزی کرده اید یا مراسم عروسی اجاره کنید اما نمی دانید قیمت چادر اجاره چقدر است؟

در این مقاله جزئیات کاملی در مورد هزینه های چادر اجاره ای در هر فوت مربع و متوسط ​​هزینه اجاره چادرها برای عروسی در کشور های دیگر را مورد بررسی قرار می دهیم.

قیمت چادر رویداد

قیمت چادر رویداد

به طور متوسط ​​، چادر اجاره در هر جایی بین 65 دلار تا 1.40 دلار در هر فوت مربع فضا یا بیشتر هزینه دارد.

برای یک چادر اجاره ای با اندازه 15 × 15 فوت مربع هزینه 145 تا 165 دلار خواهد بود و 16 تا 20 نفر را در خود جای می دهد و برای یک چادر مربع 40 × 80 این هزینه می تواند در هر جایی بین 950 تا 1040 دلار باشد و می تواند 256 تا 320 را در خود جای دهد.

قیمت چراغانی کردن چادر 1 تا 2 دلار برای هر پا هزینه دارد. سیستم های گرمایش چادر می توانند در هر جایی بین 125 تا 250 دلار هزینه داشته باشند.

شما یک مراسم عروسی یا یک دورهمی مهم را برنامه ریزی کرده اید.

در یک هوای بارانی شما باید پناهگاه مناسبی برای مهمانان داشته باشید تا بدون خیس شدن از مهمانی لذت ببرند.

این می تواند یک روز آفتابی در خارج باشد اما می تواند پیش بینی باران ناگهانی نیز وجود داشته باشد و مانند سناریو شما باید برای اجاره چادرها برنامه ریزی کنید.

این جایی که خدمات و شرکت های اجاره چادر در صحنه آمده اند. مهم نیست که چه تعداد مهمان به یک رویداد می آیند ، چادرهایی با اندازه ها و ترکیبات مختلف برای اسکان هر تعداد از افراد وجود دارد.

هزینه های اجاره چادر بیشتر شامل میز ها و به طور کلی میز در اندازه 8 فوت یا 60 ″ است. خدمات اجاره چادر شامل حداقل 2 میز برای یک چادر کوچک با اندازه 15 × 15 فوت مربع است.

به خاطر داشته باشید که میز ها به صندلی نیاز دارد و اندازه میز یک عامل بزرگ در میزان افرادی است که شما قادر خواهید بود در یک چادر قرار بگیرید.

آیا میز از نظر شکل 8ft مستطیل شکل خواهد بود یا 60 ″ دور که قادر به قرار گرفتن تعداد بیشتری از افراد باشد؟ این یک موضوع اولویت و بودجه است که اندازه میز را ترجیح می دهید.

میز ها بزرگتر ، در نهایت ، در فضا و تعداد بیشتری از افراد را در مکان خود صرفه جویی می کند.

بسته به ترجیح خود می توانید میزهای گرد ، مستطیل یا مربع را انتخاب کنید اما دور رایج ترین شکل برای میز ها است زیرا چیدمان صندلی ثابت را فراهم می کند.

میزهای گرد بسیار اجتماعی تر از میزهای مستطیل شکل یا میزهای مربع در نظر گرفته می شوند. برای اجاره یک توپ دیسکو 50 تا 100 دلار هزینه خواهد داشت.

لوسترها در چادرها رایج هستند زیرا هم جذابیت و هم ظرافت را به چادر اضافه می کنند. آنها همچنین برای هدف دکوراسیون استفاده می شوند.

برای اجاره لوستر ها برای چادر 50 تا 500 دلار هزینه خواهد داشت.

اگر میزبان یک مهمانی سالگرد یا مراسم عروسی هستید یا این یک رویداد شرکتی است ، ممکن است بخواهید با اضافه کردن لوسترها به لیست دکوراسیون ، جذابیت را به این مناسبت اضافه کنید.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
چادر بیمارستان صحرایی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

لوسترها قطعاً رویداد شما را از یک مهمانی چادر به یک امر ظریف تبدیل می کنند.

چه مواردی به هزینه اجاره چادر اضافه می کند؟

هزینه های چادر اجاره اولیه برای کوچکترین اندازه: 140 دلار – 165 دلار برای کوچکترین چادر شما با اندازه 15 × 15 فوت مربع. برای اسکان 16 تا 20 نفر کافی است.

هزینه های ژنراتور: بسته به نیاز برق 500 دلار یا بیشتر.

لوسترها: 50 دلار 500 دلار/هر یا بیشتر بر اساس آنچه برای دکوراسیون انتخاب می کنید.

هزینه های کفپوش: کفپوش چادر می تواند در هر جایی بین 1 دلار 3.50 دلار در هر فوت مربع اجرا شود ، بنابراین بسته به نوع انتخابی مانند پلاستیک یا چوب ، بین 250 دلار 1500 دلار+ تخمین بزنید.

در هوای گرم تابستان یکی از بهترین تجربه ها این است که با استفاده از چادر رویداد مراسم ها و دورهمی هایی که دارید را در فضای برگزار کنید، استفاده از چادر رویداد موجب می شود تا فضای دلنشین و لحظات لذت بخشی را در باغ و فضای باز داشته باشید و از دور همی هایی که دارید لذت ببرید.

یکی از جذاب ترین کاربرد های چادر رویداد برگزاری مراسم عقد و عروسی در این چادر ها در فضای باز می باشد.

می توان با استفاده از طراحی های خاص و منحصر به فرد و دیزاین های جذاب چادر هایی مخصوص مراسم عروسی تهیه کرد و یک شب رویایی را در این چادر ها برگزار کرد.

در هوای گرم تابستان یکی از بهترین تجربه ها این است که با استفاده از چادر رویداد مراسم ها و دورهمی هایی که دارید را در فضای برگزار کنید، استفاده از چادر رویداد موجب می شود تا فضای دلنشین و لحظات لذت بخشی را در باغ و فضای باز داشته باشید و از دور همی هایی که دارید لذت ببرید.

یکی از جذاب ترین کاربرد های چادر رویداد برگزاری مراسم عقد و عروسی در این چادر ها در فضای باز می باشد.

می توان با استفاده از طراحی های خاص و منحصر به فرد و دیزاین های جذاب چادر هایی مخصوص مراسم عروسی تهیه کرد و یک شب رویایی را در این چادر ها برگزار کرد.

اگر قصد دارید یک رویداد در فضای باز داشته باشید ، توصیه می شود چادر داشته باشید.

علاوه بر مناسب بودن قیمت چادر رویداد مزایای بسیاری وجود دارد که در مورد رویداد باید مورد بررسی قرار دهید. این مزایا شامل:

چادرهای رویداد نگرانی هوا را از بین می برند

هنگامی که یک رویداد در فضای باز دارید ، همیشه نگران این هستید که اگر باران شروع شود یا بیش از حد باد یا آفتابی شود ، چه اتفاقی می افتد.

با چادرها ، لازم نیست نگران آن باشید زیرا می دانید که مرتب شده اید.

از آنجا که شما نگران نخواهید بود که روی سایر مناطق این رویداد مانند نحوه تهیه غذا ، دعوت از میهمانان و تزئین محل برگزاری تمرکز کنید.

این کمک می کند تا این رویداد زیباتر و موفق تر شود.

چادرها به شما امکان می دهند از محیط زیبا در فضای باز استفاده کنید.

همه ما می دانیم که استفاده از فضای سرپوشیده برای مراسم های مختلف تکراری شده مخصوصا در فصل گرما فضای باز بسیار جذاب تر است.

فضای باز مناطق زیبایی را برای شما فراهم می کند تا رویداد خود را برگزار کنید. پارک ها ، اردوگاه ها ، کوه ها و سایر مناظر زیبا وجود دارد که می توانید هنگام تفریح ​​با دوستان و نزدیکان خود از آن لذت ببرید.

چادرها به شما امکان می دهند بدون نگرانی از باران یا ماندن زیر آفتاب داغ، از این مناظر لذت ببرید.

چادرها کنترل بیشتری بر دکوراسیون خود در اختیار شما قرار می دهند

هنگامی که چادر را اجاره می کنید ، یک چادر سیاه برای کار با آن خواهید داشت. بیشتر مکانهای داخلی از نظر رنگ ، چراغ و دکوراسیون کنترل می شوند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
مهمترین ویژگی های اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

با چادرها می توانید ملافه ها ، روشنایی و سایر موارد خود را نصب کنید. به طور خلاصه ، شما قادر به شخصی سازی این رویداد هستید و به این ترتیب ظاهری زیبا و شخصی به آن می بخشد.

چادرهای اجاره ای انعطاف پذیر هستند

می توانید از چادرها در هر دو رویداد گاه به گاه و رسمی استفاده کنید. این که آیا شما چه بخواهید با خوانواده یک شام بخورید و چه مراسم عروسی داشته باشید ، چادرها برای شما ایده آل خواهند بود.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یکی از مواردی را که برای رویداد شما ایده آل است انتخاب کنید. هنگام اجاره چادرها ، اندازه ، رنگ و طراحی چادر را در نظر بگیرید.

چادرها به شما کمک می کنند نقاط کانونی محل را علامت گذاری کنید

هنگامی که چادر را در هر منطقه نصب می کنید ، به افراد اطلاع می دهید که می خواهید روی آنها تمرکز کنند. اگر می خواهید مردم در مناطق مختلف تمرکز کنند ، باید تعدادی چادر نصب کنید.

نتیجه

این مزایایی است که در مورد نصب چادرها در رویداد شما ایجاد می شود. برای اجاره واحدهای مناسب ، وقت خود را برای تحقیق در مورد اندازه مناسب ، طراحی و نوع چادر برای این رویداد می گذرانید.

شما همچنین باید در مورد اجاره چادر مناسب و قیمت چادر رویداد تحقیق کنید.

اگر تا به حال به یک بازار یا نمایشگاه تجاری رفته اید، با مکان های مخصوص فروشندگان آشنا هستید. وقتی در راهروها قدم می زدید، کدام چادر بیشتر به چشم می آمد؟

بیشتر افراد بیشتر به چادرهای رنگارنگ با مارکدار نزدیک می شوند که به مهمانان می گوید غرفه آنها چه چیزی ارائه می دهد.

چادر رویداد ساده یک فرصت از دست رفته برای افزایش آگاهی از برند شما و جذب مشتریان بیشتر است.

تزئین چادر رویداد شما مشتریان بیشتری را جذب می کند و تلاش برای شرکت در رویداد را برای تجارت شما ارزشمند می کند.

مزایای تزئین چادر مراسم

طراحی چادر رویداد خود با گرافیک های سفارشی و ایده های شخصی، تفاوت زیادی در درک مشتریان از برند شما ایجاد می کند. کیفیت نمایشگر شما بر کیفیت کسب و کار شما منعکس خواهد شد.

یک چادر رویدادی با تزئینات خاص و به خوبی سازماندهی شده به شما کمک می کند تا شهرت معتبری در بین مشتریان ایجاد کنید.

تزیین فضا به شما کمک می کند تا از رقبا متمایز شوید و نام تجاری خود را در آنجا معرفی کنید. یک نمایشگر چشم نواز، شرکت کنندگان رویداد را به چادر شما می کشاند، جایی که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و در مورد ارزش محصولات و خدمات خود بحث کنید.

چادر رویداد فرصتی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما فراهم می کند.

اگر مطمئن نیستید که چگونه یک چادر مراسم را بهتر جلوه دهید، این راهنما به شما کمک می کند تا فضای خود را با تزئینات مناسب برای جذب مشتریان بالقوه به حداکثر برسانید.

نکات و ترفندهایی برای تزئین چادر مراسم

دانستن نحوه تزیین چادر مراسم به شما کمک می کند تا تاثیر اولیه خوبی در مهمانان داشته باشید و در مورد قیمت چادر رویداد اطلاعات بیشتری به دست آورید.

این ایده های پاپ آپ تزئین چادر را برای آرایش فضای رویداد خود امتحان کنید:

  • 1. از قبل برنامه ریزی کنید

ایجاد یک طرح عالی برای به نمایش گذاشتن کسب و کار شما نیاز به آمادگی دارد. ایده هایی را درباره کاری که می خواهید انجام دهید طوفان فکر کنید و طرح خود را برنامه ریزی کنید.

شما حتی می توانید یک تابلوی مخصوص ایجاد کنید تا به تیم خود کمک کنید تا دیدگاه شما را درک کند.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
4 نکته مهم پیش از اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

برای کمک به برنامه ریزی دکوراسیون خود می توانید با یک طراح گرافیک خبره از این مجموعه همکاری کنید. ما انتخاب گسترده ای از علائم و گرافیک داریم تا به شما کمک کنیم ایده های خود را زنده کنید.

تولید تابلوهای سفارشی زمان بر است، بنابراین حتما از قبل سفارشات خود را ثبت کنید. قبل از رویداد زمان زیادی برای جمع آوری لوازم خود در نظر بگیرید.

  • 2. فونداسیون را قبل از برپایی چادر در نظر بگیرید.

قبل از اینکه هر گونه دکوری را برای چادر خود در نظر بگیرید باید چادر را سفارشی کنید. یک چادر با برندی معروف دارای پایه های مناسبی است. مهمانان فوراً متوجه چادر شما خواهند شد و برند شما را از سراسر محیط تشخیص خواهند داد.

یک چادر ساده با چادری که با گرافیک جسورانه ای برند معروف روی ان درج شده باشد قابل مقایسه نیست. شما می توانید یک طرح منحصر به فرد را انتخاب کنید که نشان دهد کسب و کار شما چیست.

این مجموعه چادرهای رویداد سفارشی را اجاره می دهد که می توانید به همه رویدادهای داخلی و خارجی خود ببرید. یک چادر رویداد با برندی معروف برپا کنید تا به عنوان پایه و اساس بقیه دکوراسیون شما باشد.

  • 3. از برندسازی ثابت استفاده کنید

ظاهری منسجم با نام تجاری ثابت در سراسر صفحه نمایش خود ایجاد کنید. علاوه بر یک چادر رویداد، می توانید فضای خود را با یک پس زمینه یا رومیزی سفارشی برای نمایش لوگوی خود تزئین کنید.

دکوراسیونی را انتخاب کنید که با رنگ های شرکت شما هماهنگ شود و از نظر زیبایی با کسب و کار شما هماهنگ باشد.

به عنوان مثال، اگر صاحب یک فروشگاه لباس قدیمی هستید، اضافه کردن لهجه‌های یکپارچه ‌سازی با لوگوی خود را در نظر بگیرید.

  • 4. اطلاعات تماس خود را درج کنید

حتما اطلاعات تماس خود را در مکانی که دید مناسبی داشته باشد در نزدیکی جلوی غرفه خود قرار دهید. حتی اگر مهمانان از کنار چادر شما عبور کنند، ممکن است همچنان به محصولات و خدمات شما علاقه مند باشند.

گاهی اوقات رویدادها شلوغ هستند و نمایش خیره کننده شما ممکن است مشتریان زیادی را به یکباره جذب کند.

یک شماره تلفن یا آدرس وب ‌سایت را درج کنید تا مشتریان فعال اگر نمی‌ خواهند در صف منتظر بمانند، بتوانند در زمان دیگری با برند شما ارتباط برقرار کنند.

  • 5. چادر رویدا را ساده برپا کنید

ایجاد یک چادر رویداد جذاب به تعادل مناسب دکور نیاز دارد. در حالی که برندسازی و لوگوها بخش مهمی از یک طراحی موفق هستند، شما می توانید با تزئینات بیش از حد از آن فراتر بروید. یک غرفه درهم و برهم می تواند حتی کمتر از یک چادر ساده جذاب باشد.

با بنرهای برند های معروف خود را معرفی کنید، اما هر جایی را پر از وسیله نکنید و محیط را زیادی شلوغ نکنید. به مهمانان خود فضایی بدهید تا محصولات شما را ببینند و در مورد کسب و کار شما اطلاعات کسب کنند.

  • 6 .  اطلاعات مربوطه را یادداشت کنید.

شما احتمالاً یکی از فروشندگان مختلفی هستید که در نمایشگاه تجاری، نمایشگاه مراکز اجتماعی حضور دارند. مهمانان مشتاق بازدید از غرفه های زیادی هستند و احتمالاً فقط چند دقیقه را در هر غرفه می گذرانند.

ممکن است در تعامل با مشتریان هنگام ورود به غرفه شما احساس عجله کنید. یک بروشور به آن ها بدهید که محصولات و خدمات خود را توضیح می دهد تا آنها بتوانند بعد از رویداد اطلاعات بیشتری در مورد شرکت شما کسب کنند.

اگر نام شرکت شما را فراموش کردند، می توانند به این یادداشت مراجعه کنند. حتی ممکن است در آینده خرید دیگری انجام دهید.

برای اطلاع از قیمت اجاره چادر رویداد با کارشناسان ما با شماره 09124058491 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

پاسخگویی سریع