4 فاکتور مهم اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

اجاره چادر مجالس
مهمترین ویژگی های اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس
دسامبر 30, 2019
اجاره چادر مجالس
امتیاز دهی post

شرکت آذین سازان گاماسیاب با داشتن تجربه ای طولانی در اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس ، از قدیمی ترین شرکت های چادر ساز در ایران می باشد. در این مطلب می خواهیم برای شما از 4 فاکتور مهم در اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس و ویژگی های این چادرها بگوییم. با ما همراه باشید.

فاکتورهای مهم اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

اگر به دنبال اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس هستید، قطعا برای اطمینان از کیفیت چادرها و نحوه ی خرید و فروش سوالاتی را خواهید داشت. ما در اینجا به 4 فاکتور مهم از ویژگی های چادرهای تولیدی شرکت آذین سازان گامسیاب اشاره خواهیم کرد.

کیفیت چادر نمایشگاهی و چادر مجالس

چادرهای آلومینیومی که به شکل A طراحی شده اند از کیفیت بالا برخوردار بوده و علاوه بر مقام بودن، ضد آب نیز می باشند. چادرهای نمایشگاهی و چادر مجالس می توانند در انواع شرایط جوی مقاومت کافی را داشته باشند و توسط نور آفتاب، باران، برف و گرد و خاک دچار آسیب نشوند. این چادر ها به دلیل کیفیت عالی و طراحی های سخت، قیمت متفاوتی داشته و ممکن است نسبت به دیگر چادرها که با مواد دیگری ساخته شده اند، گران تر باشند. این چادرها را می توان در مناطق مختلف و در شرایط گوناگون استفاده کرد. بعضا می توان از این چادرها برای برپایی بازارچه ها، نمایشگاه های کوچک، مراکز ثبتنام و غیره، استفاده کرد.

آلیاژهای موجود در چادرهای نمایشگاهی و مجالس

آلیاژ های اصلی و عمده ی چادرها، آلومینیوم بوده و با گرید سخت 6061-T6 می باشد. این چادرها با استانداردهای جهانی ساخته شده و از تمامی شرایط و ضوابط لازم هنگام ساخت برخوردار است.

این مقاله را نیز حتما مطالعه کنید.
4 نکته مهم پیش از اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

اندازه و ابعاد

چادرهای تولیدی شرکت آذین سازان گامسیاب در اندازه ها و ابعاد متفاوت و دلخواه طراحی و ساخته می شود. اما اندازه و ابعاد چادرها تاثیری بر کیفیت ندارد. مشتری ها می توانند به راحتی چادر خود را در اندازه های دلخواه خود سفارش دهند و اطمینان داشته باشند که چادر مورد نظرشان با کیفیت عالی تحویلشان داده می شود.

اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس

ویژگی های دیگر

درب های خروج و ورود و پنجره ها با کیفیت عالی ساخته شده که دچار مشکل نشوند. این خروجی و ورودی ها، با توجه به شرایط متفاوت و موقعیت های مختلف طراحی و تولید شده تا مقاومت لازم را در شرایط ضروری داشته باشند.

بسیاری از چادرهای تولید این شرکت با داشتن ویژگی ضد خوردگی و زنگ زدگی، خراش یا سایش، ضد ضربه، مقاوم در برابر نور آفتاب، گرمای شدید، باران، برف و سرما  از بهترین چادرها بوده و می توان سالها از آنها استفاده کرد.

با مراجعه به بخش خدمات ما می توانید بدانید که از چادرهای موجود می توان در چه زمینه هایی استفاده کرد و طراحی های ما منحصر به چادرهای نمایشگاهی نبوده و می توانید برای مشاغل و کارکردهای مختلف، از آنها استفاده نمایید. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و دانستن قیمت های چادرهای موجود، می توانید برای اجاره چادر نمایشگاهی و اجاره چادر مجالس ، با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =

پاسخگویی سریع